Płytki Deep Well – doskonałe narzędzie do efektywnej analizy próbek

W kategorii genetyka oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą Ci w prowadzeniu skutecznych analiz i eksperymentów. Wśród kluczowych produktów w tej dziedzinie znajdują się, chociażby płytki Deep Well prezentowane w opisywanej kategorii. Stanowią niezastąpione narzędzie w laboratoriach i centrach badawczych na całym świecie. Laboranci, naukowcy i badacze korzystają z nich każdego dnia. Dlatego też nie mogło zabraknąć ich w naszym asortymencie.

Czym są płytki Deep Well? I co warto o nich wiedzieć?

Deep Well to płytki laboratoryjne o specjalnej konstrukcji. Charakteryzują się głębokimi dołkami o większej pojemności w porównniu do standardowych płytek wykorzystywanych do mikropipetowania. Płytki tego rodzaju zostały zaprojektowane specjalnie do przechowywania, mieszania i przygotowywania próbek w większych objętościach. Wyposażone zostały w głębokie dołki, które umożliwiają bezpieczne i wygodne manipulowanie próbkami. A także precyzyjne dozowanie reagentów. Tego typu konstrukcja sprawia, że są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Można nimi łatwo manipulować, co sprzyja nie tylko lepszej efektywności, ale również zyskiwaniu większej satysfakcji z pracy.

Gdzie można wykorzystać płytki Deep Well?

Płytki Deep Well są szczególnie przydatne w różnego rodzaju aplikacjach genetycznych. Między innymi takich jak izolacja DNA, reakcje PCR, przygotowywanie bibliotek genomowych i kultur komórkowych. Przydają się także w przypadku stosowania innych technik manipulacji genetycznej. Zapewniają wysoką wydajność i powtarzalność wyników. A jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, jest to niezwykle istotne w badaniach genetycznych. Między innymi dlatego, staramy się, aby dostępne u nas płytki Deep Well wykonane były z wysokogatunkowych materiałów i aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Płytki Deep Well dostępne w sklepie GenoPlast – wybierz akcesoria, które pomogą Ci w przeprowadzaniu badań

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego płytki wyprodukowane zostały z certyfikowanego, czystego PP polipropylenu medycznego. Jest to materiał, który wyróżnia się bardzo dobrą odpornością chemiczną na łagodne rozpuszczalniki organiczne oraz alkohole. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka ochrona przed zanieczyszczeniami krzyżowymi, co gwarantuje między innymi zgodność z normami ISO9001:2015, ISO13485 oraz ISO11137. W zależności od rodzaju płytek, które wybierzesz, możesz trafić na przykład na takie, które zostały oznaczone alfanumerycznie. Dzięki temu zwiększa się łatwość identyfikacji próbek, co z kolei wpływa na zwiększenie wydajności podczas pracy. Prezentowane płytki kompatybilne są z automatycznym sprzętem do ekstrakcji DNA. Co więcej, zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiać pracę. Płytki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na chemikalia i temperaturę. Gwarantuje to bezpieczeństwo i niezawodność podczas pracy w laboratorium. Oferujemy różne pojemności i konfiguracje płytek, aby dostosować się do różnych potrzeb i protokołów badawczych.

Płytki Deep Well wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie i z szybka realizacją zamówienia

Wybierając płytki Deep Well z naszej kategorii Genetyka, możesz być pewien, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości. Takie, które spełniają Twoje najwyższe oczekiwania. Zespół specjalistów dba o to, aby nasza oferta była kompleksowa, aktualna i zgodna z najnowszymi standardami w dziedzinie genetyki.

Przygotuj się na efektywne badania genetyczne, korzystając z płytek Deep Well dostępnych w naszym sklepie. Dzięki nim będziesz mógł przeprowadzać eksperymenty w większych objętościach. Jednocześnie zwiększając wydajność i precyzję swoich analiz. Dołącz do naszej społeczności naukowej i czerp inspirację z potencjału genetyki w poznawaniu tajemnic życia i rozwoju nowych odkryć. Otrzymuj dostawy zamówień szybko i bezproblemowo. Nie obawiaj się uszkodzenia paczek, gdyż dbamy o odpowiednią ochronę wysyłanych akcesoriów.

-55%
Original price was: 1 834,92zł.Current price is: 820,37zł.
Wybierz opcje