Testy Elisa – co to jest i jakie mają zastosowanie?

Test Elisa to podstawowy test kliniczny, który wykorzystywany jest w przypadku diagnozowania różnego rodzaju chorób. Wynaleziony został przez dwie niezależne od siebie grupy naukowców pochodzące ze Szwecji i Holandii w latach 60 ubiegłego wieku. Dotąd uznawany jest za niezwykle czuły, wyjątkowo szybki i bezpieczny dla pacjentów test. Elisa to test stosowany nie tylko w medycynie. Bardzo często wykorzystywany jest także do wykrywania w produktach alergenów. Oznacza to, że również branża spożywcza mogłaby sobie nie poradzić bez tego wynalazku. Na czym polega wspomniany test? Do jego wykonania wykorzystuje się enzymy, których zadaniem jest wykrycie reakcji antygenów ze swoistymi przeciwciałami.

Niezbędne akcesoria do zrobienia testu Elisa

Najczęściej do badań wykorzystywane są płytki o specjalnej konstrukcji wykonane z polistyrenu. Cechą wyróżniającą są wgłębienia – 12 kolumn i 8 rzędów i to w każdym z nich należy umieścić próbkę, a następnie opłaszczyć płytkę przeciwciałami lub antygenem. Co to umożliwia? Dzięki temu dochodzi do reakcji, czyli do zmiany barwy roztworu znajdującego się w studzienkach. Ów roztwór należy porównać następnie z próbkami kontrolnymi. Tego typu pomiary są w stanie dowieść zawartości białka w testowanych próbkach.

Gdzie można kupić płytki do Elisa?

Płytki do Elisa to niezwykle przydatne w badaniach laboratoryjnych i diagnostyce akcesoria. Niezbędne do enzymoimmunologicznej analizy wiązania immunosorbentu. Oznacza to między innymi, że są nieodłącznym elementem wielu badań biochemicznych i medycznych. Gdzie można je kupić? Dostaniesz je w ofercie naszego sklepu internetowego GenoPlast. Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują precyzyjne i niezawodne wyniki. Posiadają specjalne powierzchnie, na których można immobilizować antygeny lub przeciwciała. Dzięki czemu umożliwia detekcję i pomiar poziomu danego antygenu lub przeciwciała w próbce. Wśród dostępnych na rynku propozycji, znajdziesz różne rodzaje płytek do Elisa. Między innymi płytki jedno-, dwu-, trzy- lub czteropasmowe, w zależności od potrzeb i rodzaju badania. Dostępne są również płytki o różnej pojemności, takie jak płytki 96- lub 384-dołkowe, umożliwiające jednoczesne przeprowadzanie wielu testów.

Wysokiej jakości płytki do Elisa z konkurencyjnych cenach – wybieraj produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów

Znajdujące się w opisywanej kategorii produkty cechują się precyzyjnym wykonaniem. A także równomiernym rozkładem komórek i doskonałą optymalizacją do detekcji. Zapewniają wyjątkową adhezję oraz stabilność próbek. Przekłada się to między innymi na dokładne i powtarzalne wyniki. Dzięki temu masz świadomość, że Twoja praca wykonywana jest rzetelnie. Dołącz do naszej społeczności naukowej korzystając z płytek do Elisa dostępnych w GenoPlast. Rozwiń swoje badania w dziedzinie biologii, biochemii i medycyny. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas przedmioty spełnią Twoje oczekiwania.

Prezentowane przez nas płytki do Elisa są kompatybilne z różnymi platformami automatycznymi. Mogą też być używane ręcznie. Na rynku znajdziesz płytki z różnymi rodzajami powierzchni. Między innymi płytki hydrofilowe, hydrofobowe lub powierzchnie związane kowalencyjne, które mogą być dopasowane do specyfiki przeprowadzanego badania. Wybierając produkty dostępne w naszym asortymencie, masz pewność, że są one starannie wyselekcjonowane, wykonane z najwyższą precyzją i spełniają najwyższe standardy jakości. Duży wybór nie zawsze jest zaletą. Dlatego w razie pytań służymy również profesjonalnym doradztwem i wsparciem. Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

GenoPlast – kompleksowość usług i gwarancja profesjonalnej obsługi

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem płytek do Elisa. Jeśli dokonasz zakupu, dołączysz do setek zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych wysokiej jakości produktów w swoich badaniach naukowych i diagnostyce. Nie wahaj się składać zamówień. Korzystne ceny i szybka realizacja zamówienia, to dodatkowe korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług.

-30%

PLASTIKI DO PCR

Płytki do Elisy

Original price was: 754,92zł.Current price is: 528,44zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page