Kolby laboratoryjne – niezbędny produkt do wykorzystania w każdej placówce naukowej

Czym jest kolba? Jest to podstawowe naczynie laboratoryjne. Zostało stworzone z myślą o prowadzeniu reakcji chemicznych, destylacji i przechowywaniu różnego rodzaju odczynników. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności może być wykorzystywana również w innych procesach badawczych. Zwłaszcza tych, w których podstawą są ciecze. Wspominamy o tym wszystkim, ponieważ w prezentowanej kategorii znajdują się właśnie jedne z dostępnych na rynku rodzajów kolb. Prezentujemy kolby wielowarstwowe marki Nest Scientific Biotechnology. Jest to nowoczesna konstrukcja, która dzięki swojej niezwykłości wykonania zapewnia większą powierzchnię. A także wydajność komórek w zestawieniu z dostępnymi na rynku kolbami jednowarstwowymi.

Budowa kolby wielowarstwowej laboratoryjnej dostępnej w GenoPlast

Te wykonane z nietoksycznego polistyrenu o wysokiej wytrzymałości naczynia gwarantują zwiększoną wydajność i produkcję w laboratoriach. A wszystko dzięki budowie, która daje możliwość większej powierzchni kultury komórkowej. Jednocześnie bez uszczerbku np. na gęstości wysiewu. Kolby wielowarstwowe dostępne w GenoPlast są łatwe i wygodne w użyciu. Wyposażone zostały w miejsce na opis, dzięki czemu bez problemu oznaczysz, co znajduje się w środku. Kolby dla uprzyjemnienia, ale również dla ułatwienia pracy mają też skalę. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz kolbę wielowarstwową o pojemności 870 cm2. Ilość warstw równa jest 5, a każda z nich ma od 30 do 50 ml pojemności. Warto jeszcze wspomnieć o dwóch rodzajach nakrętek. Do wyboru masz nakrętki z filtrem lub Plug Seal.

Skorzystaj z naszej oferty na kolby wielowarstwowe – najlepsza jakość w konkurencyjnej cenie

Budowa kolby wielowarstwowej cechuje się dostępnością wielu komór. Umożliwiają one przeprowadzanie reakcji w całkowicie kontrolowanym środowisku. Warstwy mogą być stosowane między innymi do oddzielania i oczyszczania mieszanin chemicznych. Co więcej, można je wykorzystywać do prowadzenia reakcji wieloetapowych i przeprowadzania reakcji w różnych warunkach temperaturowych. A także do oddzielenia od siebie faz ciecz-ciecz lub ciecz-ciało stałe. Kolby wielowarstwowe Nest, które znajdziesz w naszym asortymencie, są projektowane z myślą o wydajności i bezpieczeństwie. Wyprodukowane zostały tak, aby możliwa była kontrola przepływu substancji oraz reakcji chemicznych.

Kolby wielowarstwowe – szeroki wybór, doskonała jakość, szybka realizacja zamówienia

 Jak wspomnieliśmy, kolby są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia laboratorium. Między innymi dlatego, znajdziesz w ofercie sklepu GenoPlast różne rodzaje, pojemności i kształty. Opisywana kategoria to skarbnica kolb wielowarstwowych, które nazywane są również kolbami reakcyjnymi. Są to specjalistyczne naczynia umożliwiające przeprowadzanie różnego rodzaju reakcji chemicznych. Dlatego, abyś nie musiał przerywać swoich badań, zawsze staramy się realizować zamówienia w najszybszym możliwym terminie. Jako działająca już od dłuższego czasu na rynku firma zapewniamy kompleksowość usług. Włączając w to oczywiście profesjonalną obsługę.

Dlaczego warto wybrać kolby wielowarstwowe w GenoPlast?

Prezentowane przez nas kolby wielowarstwowe są łatwe w użyciu. Ponadto zapewniają precyzyjną kontrolę parametrów reakcji chemicznych. Pozwalają na oszczędność czasu oraz surowców. Dzięki nim możesz prowadzić skomplikowane reakcje chemiczne w efektywny i całkowicie bezpieczny sposób. Wybierając polecane produkty, otrzymujesz nie tylko wysoką jakość, ale również profesjonalne wsparcie i doradztwo. Nasz zespół specjalistów służy pomocą w wyborze odpowiednich kolb wielowarstwowych. Wszystko po to, aby Twoje badania i eksperymenty przebiegały pomyślnie. Działamy z myślą o satysfakcji i sukcesie naszych klientów.

Odkryj możliwości kolb wielowarstwowych i wykorzystaj je w swoich eksperymentach, syntezach chemicznych, analizach laboratoryjnych i innych zastosowaniach naukowych.

-50%
Original price was: 1 294,92zł.Current price is: 647,46zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page