Sterylne krioprobówki – produkty, które ułatwiają pracę w laboratorium

Krioprobówki to specjalistyczne naczynia laboratoryjne wykorzystywane do przechowywania próbek w bardzo niskich temperaturach. Najczęściej minimalne temperatury, w jakich można ich używać, wynoszą -80°C dla zamrażarki oraz -196°C w przypadku przechowywania w ciekłym azocie. Są niezbędne w wielu dziedzinach nauki, takich jak biologia molekularna, genetyka, biotechnologia, medycyna i wiele innych. Krioprobówki produkowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego lub polipropylenu. Czyli z materiałów, które charakteryzują się doskonałą odpornością na niskie temperatury. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczne przechowywanie próbek. Tego rodzaju naczynka laboratoryjne mają specjalne zamknięcia, które zapewniają szczelność. Minimalizując tym samym ryzyko parowania lub zanieczyszczenia próbek.

Szeroki wybór krioprobówek dostępny w GenoPlast

Te specjalistyczne naczynia dostępne są w różnych pojemnościach. Możesz wybrać między innymi 1,5 ml, 2 ml, 5 ml. Dzięki temu masz możliwość przechowywania różnych ilości próbek. Krioprobówki często posiadają specjalne oznaczenia objętościowe, co ułatwia precyzyjne dozowanie i identyfikację próbek. Niektóre modele posiadają również etykiety na bokach. Można na nich pisać lub naklejać etykiety, dzięki czemu wyszukanie odpowiedniej probówki zajmie zaledwie kilka sekund. Znacznie wpłynie to na poprawę wydajności Twojej pracy. Jednocześnie stanie się ona przyjemniejsza i mniej stresująca.

Polecane przez nas krioprobówki są odporne na substancje chemiczne. Mogą w nich przechowywane być enzymy, komórki i tkanki. A także materiał genetyczny oraz innego rodzaju substancje, które wykorzystywane są w laboratoriach. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, z którego zostały wykonane, wykazują też doskonałe właściwości izolacyjne. Pomagają one utrzymać stabilną temperaturę wewnątrz probówki, chroniąc przechowywane próbki przed utratą jakości.

Wyjątkowe konstrukcje krioprobówek – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednym miejscu

Krioprobówki, które prezentujemy w opisywanej kategorii, są projektowane w taki sposób, aby zapewnić komfortowe użytkowanie i łatwą manipulację. Mają wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie i wkładanie próbek do zamrażarki. Wiele modeli krioprobówek jest również kompatybilnych z różnymi automatycznymi systemami do przechowywania próbek. A to z kolei wpływa na zwiększenie ich funkcjonalności i wszechstronności.

Krioprobówki w sklepie GenoPlast – wysoka jakość, korzystne ceny i szybka realizacja zamówienia

W naszym sklepie oferujemy krioprobówki renomowanych producentów. Naczynka te spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Możesz być pewien, że nasze krioprobówki będą niezawodne i skutecznie zabezpieczą pobrane próbki przed utratą jakości w trudnych warunkach niskich temperatur. Wybierz nasze produkty i zapewnij sobie bezpieczne oraz efektywne przechowywanie materiałów. Masz pytania? Nasz zespół jest gotowy, aby służyć pomocą i udzielać dodatkowych informacji na temat akcesoriów laboratoryjnych.

Produkty dostępne w sklepie internetowym GenoPlast charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych badań. Szczelne nakrętki pozwalają na zminimalizowanie ryzyka zabrudzenia próbek. Jednocześnie, dzięki specjalnej konstrukcji, możliwe jest otwieranie ich przy użyciu tylko jednej ręki. Wśród propozycji dostępne są krioprobówki, które mają gwieździstą podstawę. Dzięki temu, nie jest konieczne wykorzystywanie podstawki do tego, aby stały. Jak widzisz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować.

Oprócz wysokiej jakości i konkurencyjnych cen, korzystając z naszego sklepu masz też zapewnioną szybką realizację zamówienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że krioprobówki są niezbędnym elementem wyposażenia laboratoriów, dlatego nie może ich zabraknąć. Podczas wysyłki zamówienia przykładamy szczególną wagę do zabezpieczania naczyń, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

-50%
Original price was: 538,92zł.Current price is: 269,46zł.
Wybierz opcje
-50%
Original price was: 538,92zł.Current price is: 269,46zł.
Wybierz opcje
-50%
Original price was: 538,92zł.Current price is: 269,46zł.
Wybierz opcje
-50%
Original price was: 1 078,92zł.Current price is: 539,46zł.
Wybierz opcje
-50%
Original price was: 484,92zł.Current price is: 242,46zł.
Wybierz opcje