Kartonowe kriopudełka do przechowywania próbek w niskich temperaturach

Możliwość przechowywania próbek przez dłuższy czas jest podstawą, jeśli chodzi o zapotrzebowanie laboratorium. W ten sposób utrzymywana jest świeżość pobranych materiałów. Jednak samo to nie wystarczy. Próbki powinny dodatkowo być odpowiednio zabezpieczone przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Wszak w późniejszym terminie mogłoby to mieć negatywny wpływ na wyniki przeprowadzonych badań. W jaki sposób przechować tego typu próbki? Najlepsza jest do tego wysoka temperatura. Właśnie dlatego, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kriopudełka. W opisywanej kategorii dostępne są te, które wykonano z kartonu. Jakie mają zalety i dlaczego warto je wybrać? Zaraz postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Szeroki wybór akcesoriów laboratoryjnych w konkurencyjnych cenach

Kriopudełka kartonowe są wykonane z wysokiej jakości tektury lub kartonu. Materiały tego rodzaju odporne są na niskie temperatury, a przy okazji zapewnia dobrą izolację termiczną. Dzięki temu próbki są skutecznie chronione przed utratą jakości. Jednocześnie mogą być przechowywane w przez długi czas i to bez ryzyka uszkodzenia. Kriopudełka kartonowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są wyposażone w specjalne przegródki lub siatki, które umożliwiają organizację wnętrza. To ułatwia identyfikację i odnalezienie konkretnej fiolki bez konieczności przeglądania całej zawartości. Przegródy są zwykle oznaczone numerami lub kolorami, co jeszcze dodatkowo ułatwia identyfikację. Tego typu zalety mają wpływ na wygodę i przyjemność korzystania z akcesoriów. Dlatego poszukując akcesoriów laboratoryjnych, staramy się wybierać te, które wyróżniają się najlepszą jakością.

Kartonowe kriopudełka – jakie są zalety ich stosowania?

Polecane przez nas pudełka wykonane z tektury odporne są na wilgoć i parowanie. Zapobiega to kondensacji i zachowuje stabilne warunki przechowywania. Dzięki temu zapewniamy optymalne warunki dla różnych rodzajów próbek. Między innymi takich jak komórki, tkanki, enzymy oraz materiał genetyczny. Dlaczego warto korzystać z dostępnych w naszej ofercie produktów? Między innymi dlatego, że współpracujemy z renomowanymi producentami kriopudełek kartonowych. Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość i niezawodność. Polecane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dostępne są w różnych rozmiarach, tak aby sprostać różnorodnym potrzebom laboratoryjnym.

Przyjemna w dotyku powłoka zewnętrzna to tylko jedna z dodatkowych zalet, które wyróżniają kriopudełka kartonowe. Warto wspomnieć jeszcze o wygodnym zamknięciu, którego zadaniem jest ochrona probówek, a dokładniej rzecz ujmując próbek przed zanieczyszczeniem. Tektura została pokryta wodoodporną powłoką, dzięki czemu nie nasiąka wodą, wydłużając możliwości użytkowania produktu. Temperatura, w jakiej są w stanie przebywać kriopudełka pozwala na umieszczanie ich również w ciekłym azocie. Jeśli chodzi o zamrażarki, to idealnie sprawdzają się przy modelach skrzyniowych lub pionowych.

Nie zapomnij wybrać produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów – kartonowe kriopudełka

Wybierz nasze kriopudełka kartonowe i ciesz się niezawodnym oraz bezpiecznym przechowywaniem próbek w niskich temperaturach – od -196ºC do 121ºC. Dzięki ich solidnej konstrukcji i funkcjonalności masz pewność, że próbki są odpowiednio chronione. A to wiąże się z możliwością wykorzystania ich do dalszych badań oraz eksperymentów. Nasi eksperci są  gotowi służyć pomocą i udzielić informacji na temat odpowiedniego doboru kriopudełek kartonowych. Odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Dlatego nie zwlekaj, gdy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych pudełek. Po prostu skontaktuj się z nami.

Zaufaj naszym kriopudełkom kartonowym i zabezpiecz swoje cenne próbki w trwałych i praktycznych pojemnikach laboratoryjnych. Są one kwintesencja doskonałego stosunku jakości do ceny. Pamiętaj też o tym, że zamawiając produkty dostępne w naszej ofercie, zyskujesz też szybką realizację zamówienia. Dbamy o to, aby nasi klienci nie musieli długo czekać na swoje cenne przesyłki.

-50%
10,791 039,50
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-50%
377,46431,46
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page