Kriopudełka plastikowe – niezbędne narzędzia do przechowywania próbek

Praca w laboratorium daje Ci wiele satysfakcji. Jednak jesteś na etapie poszukiwań rozwiązania idealnego do przechowywania próbek w niskich temperaturach? Nie musisz się tym już martwić. Wraz z trafieniem do naszego sklepu, Twoje problemy się rozwiązały. Wśród naszych propozycji znajdziesz plastikowe kriopudełka. Zapewnią one bezpieczny i łatwy sposób na przechowywanie próbek w celu długotrwałej konserwacji. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu zapewniają niezawodną ochronę i bezpieczne przechowywanie próbek. Zarówno w zamrażarkach, jak i w pojemnikach z ciekłym azotem.

Dlaczego kriopudełka plastikowe są tak popularne?

Do wykonywania kriopudełek wykorzystuje się różnego rodzaju materiały. Jednym z najpopularniejszych jest bez wątpienia tworzywo sztuczne. Skąd bierze się popularność tego typu produktów? Kriopudełka plastikowe są odporne na niskie temperatury. Zachowują swoje właściwości mechaniczne nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo łatwo wyposażyć je w specjalne zamknięcia, które zapewniają doskonałe uszczelnienie. Będzie to dodatkowa ochrona próbki przed parowaniem i wilgocią. Trwała konstrukcja kriopudełek plastikowych zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także łatwą i wygodną obsługę.

Nasze kriopudełka plastikowe są dostępne w różnych rozmiarach i pojemnościach. Umożliwia to przechowywanie różnych typów próbek. Między innymi takich jak komórki, tkanki, enzymy oraz materiał genetyczny. Pudełka wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego posiadają specjalne przegródki lub siatki (w zależności od wyboru). Są to elementy konstrukcji, które ułatwiają organizację próbek i zapewniają łatwe odnajdywanie konkretnych probówek bez konieczności przeglądania całej zawartości. Dzięki temu oszczędzasz czas. A to z kolei przekłada się na znacznie lepszą wydajność Twojej pracy.

Jakie kriopudełka znajdziesz w ofercie sklepu GenoPlast?

Od wielu lat działamy na rynku. Dzięki temu udało nam się nawiązać współpracę z renomowanymi producentami i dostawcami kriopudełek plastikowych. Wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność produktów. Chcemy bowiem mieć pewność, że polecając Ci akcesoria laboratoryjne, oferujemy produkty najwyższej jakości spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających laborantów. Nasze kriopudełka plastikowe są odporne na substancje chemiczne, łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Zapewnia to higieniczne warunki przechowywania próbek. A jest to niezwykle ważne w tego pracach. Dzięki naszym kriopudełkom plastikowym możesz być pewien, że Twoje próbki są bezpieczne i dobrze zabezpieczone. Ich solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały gwarantują możliwość długotrwałego użytkowania. I to bez obaw o uszkodzenia.

Zakres temperatury, w jakiej mogą wykorzystywane być kriopudełka plastikowe dostępne w GenoTech

Jak już wspominaliśmy, kriopudełka z tworzywa sztucznego zostały wyprodukowane głównie z myślą o pracy w skrajnie niebezpiecznych warunkach, jeśli chodzi o temperaturę. Znajdujące się w naszej ofercie pojemniki wykazują się odpornością na pracę w temperaturze od -90 stopni Celsjusza do 121 stopni Celsjusza. Co więcej, produkty te wyróżniają się przyjemną w dotyku powierzchnią zewnętrzną oraz bardzo dobrą przejrzystością. Dzięki temu nie powinno być problemu z zajrzeniem, co znajduje się w środku. Wszystko to sprawia, że plastikowe kriopudełka zapewniają ekstremalnie łatwe przechowywanie próbek.

Kompleksowe usługi GenoPlast – wybieraj kriopudełka plastikowe w korzystnych cenach

Wybierz nasze kriopudełka plastikowe i ciesz się bezpiecznym i efektywnym przechowywaniem próbek w niskich temperaturach. Nasz zespół ekspertów jest gotowy służyć pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów. Dlatego w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy Cię do skontaktowania się z pracownikami sklepu. Pamiętaj o tym, że wybierając naszą ofertę, zyskujesz coś więcej niż wysoką jakość w dobrej cenie i szybką wysyłkę. Przede wszystkim dbamy o Twoje zadowolenie, bo to ono jest najważniejsze.