Pipetory automatyczne – precyzja i wydajność w manipulacji cieczami

Pipety automatyczne są niezbędnym narzędziem w laboratoriach i placówkach naukowych. Można powiedzieć, że sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie wymaga się precyzyjnego i powtarzalnego pipetowania różnych rodzajów cieczy. Pipetory automatyczne pozwalają na szybkie i dokładne dozowanie próbek, reagentów i rozpuszczalników. Znacznie ułatwia to prace badawcze, testy diagnostyczne i inne procedury laboratoryjne. Jeśli szukasz wytrzymałych, precyzyjnych pipet automatycznych jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz je w naszej ofercie w bardzo korzystnych cenach.

Dlaczego warto korzystać z wysokiej jakości pipet automatycznych?

Korzystając z pipetorów automatycznych, możesz osiągnąć znaczne oszczędności czasu. W ten sposób możesz też przyczynić się do zwiększenia wydajność swojej pracy, co pozwoli na przeprowadzanie większej ilości badań. Dzięki automatycznym funkcjom pipet tego rodzaju unikasz błędów i niejednoznaczności wynikających z ręcznego pipetowania. Przekłada się to bezpośrednio na powtarzalność i wiarygodność wyników.

Jakie pipety automatyczne znajdziesz w ofercie sklepu GenoPlast?

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć pipet automatycznych wielokanałowych MicroPette Plus produkowanych przez markę Biologix. Jest to wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny, który cechuje się przede wszystkim nowoczesnym oraz ergonomicznym wyglądem. Zastosowanie tego połączenia sprawia, że produkty znajdujące się w opisywanej kategorii są nie tylko funkcjonalne, ale również precyzyjnie wykonane. To z kolei ma bezpośredni wpływ na estetykę produktu. Pipety automatyczne, które mamy przyjemność polecać, charakteryzują się doskonałą konstrukcją, do której budowy wykorzystano wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu, produkty wyróżnia niezawodność i wytrzymałość nawet w przypadku nie zawsze sprzyjających warunków pracy.

Polecane przez nas pipetory automatyczne są wyposażone w zaawansowane funkcje. Zapewniają one maksymalną precyzję i wygodę użytkowania. Posiadają regulację objętości umożliwiającą dokładne dostosowanie dozowanej ilości cieczy do wymagań znajdujących się w protokołach badawczych. Dodatkowo pipetory są wyposażone w ergonomiczne uchwyty, które zapewniają komfort i stabilność podczas manipulacji. Warto wspomnieć również o korzystnie ukształtowanych klawiszach zapewniających komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Pipety automatyczne to produkty, które cechuje możliwość łatwej wymiany końcówki. Co więcej, są to produkty łatwe do utrzymania w czystości. Jest to niezwykle ważne w przypadku środowiska laboratoryjnego, ponieważ minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia próbek.

Pipetory automatyczne spełniające wszelkie normy i standardy w GenoPlast

Wielokanałowe pipety automatyczne, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego, wyposażone zostały w czytelny wyświetlacz umożliwiający szybkie i łatwe odczytanie wartości. Są to przedmioty lekkie o ergonomicznym kształcie. Dzięki wysokiej jakości materiałów oraz doskonałej precyzji wykonania są wytrzymałe. Z kolei możliwość czyszczenia w autoklawach sprawia, że łatwo utrzymać je w czystości. Pipety automatyczne są proste w obsłudze. Można robić to przy użyciu tylko jednej ręki. Starając się zapewniać klientom najwyższą klasę produktów, pipety te są kalibrowane zgodnie z ISO8655. Co więcej, w zestawie przy pipecie wielokanałowej i jednokanałowej Biologix znajduje się indywidualny certyfikat kontrolny.

Wybierz pipetory automatyczne z naszej bogatej oferty i korzystaj z zaawansowanej technologii

Oferujemy pipetory automatyczne renomowanych producentów. Gwarantują one wysoką jakość i niezawodność. Dbamy o to, aby nasza oferta obejmowała najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Takie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających laboratoriów. Jesteśmy więc pewni, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. A jeśli masz z tym problem, zapraszamy Cię do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Profesjonalna obsługa obejmuje nie tylko szybką realizację zamówienia, ale również pomoc w wyborze odpowiednich akcesoriów. Wybierz spośród dostępnych u nas pipetorów automatycznych i ciesz się precyzją, wygodą oraz efektywnością w manipulacji cieczami. Zapewniamy profesjonalne narzędzia, które usprawnią pracę w placówkach naukowych. Jednocześnie przyczyniają się do osiągnięcia doskonałych wyników.

-25%
Original price was: 1 351,77zł.Current price is: 1 013,83zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-25%

Pipetory automatyczne

Pipetor Levo ME Pipette Filler

Original price was: 859,77zł.Current price is: 644,83zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page