Pipety serologiczne wysokiej jakości przyrządy laboratoryjne dostępne w sklepie GenoPlast

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem pipet serologicznych. Czyli niezawodnych narzędzi wykorzystywanych w placówkach naukowych na całym świecie.

Pipety serologiczne to nieodłączne narzędzia w laboratorium. Służą do bezpiecznego i precyzyjnego dawkowania oraz przenoszenia różnego rodzaju cieczy. Dostępne w sklepie GenoPlast pipety serologiczne wyróżniają się wysoką jakością, a także niezawodnością i dokładnością w trakcie codziennej pracy laboratoryjnej. W zależności od potrzeb możliwe jest wybranie różnych pojemności. Wśród naszych propozycji znajdziesz pipety od 1 ml do 100 ml. Tego rodzaju zakraplacze produkowane są z trwałego materiału o wysokiej czystości, czyli krystalicznie czystego polistyrenu. Na każdej pipecie serologicznej znajduje się czarna, czytelna podziałka, która ułatwia odmierzanie i dozowanie cieczy. Dla większej objętości roboczej wszystkie pipety serologiczne posiadają też podziałkę ujemną. Nadrukowana skala ujemna zwiększa możliwą objętość pipetowania. Nie ma więc potrzeby korzystania z kolejnego większego kroplomierza. Dokładny proces odmierzania można przeprowadzić przy pomocy aktualnie używanego. Jakby tego było mało, doskonała jakość materiałów i precyzja odmierzania pozwalają na uzyskiwanie dokładnych i powtarzalnych pomiarów.

Plastikowe pipety serologiczne – akcesoria wyróżniające się wyjątkową ilością zastosowań

Jakie są plastikowe pipety serologiczne? Przede wszystkim odporne na działanie chemikaliów, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów przy produkcji. Polecane przez nas pipety są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi pipetorami. A także z innymi popularnymi pomocami do pipetowania. Dzięki temu możesz korzystać z akcesoriów, które się dla Ciebie wygodne. Gdzie można wykorzystać prezentowane w GenoPlast plastikowe pipety serologiczne? Idealnie nadają się do sterylnych hodowli komórkowych oraz hodowli tkankowych. Znajdują więc szerokie zastosowanie w hodowli bakterii. Wykorzystuje się je także w badaniach klinicznych, naukowych i różnych dziedzinach biologii.

Pipety serologiczne i ich najważniejsze zalety

  • Dokładność > ±2%
  • 100% czystego polistyrenu USP klasy VI dla maksymalnej przejrzystości
  • Rosnąca i malejąca skala dla większej liczby obszarów zastosowań
  • Dwukierunkowa linia podziałki i linia ujemnej podziałki, zapewniająca różnorodne ilościowe operacje usuwania
  • Wykonane z niecytotoksycznego, niehemolitycznego, niepirogennego materiału
  • Kolorowe pierścienie w górnej części pipet, pozwalające na łatwą identyfikację pojemności
  • Końcówki, zapobiegające kapaniu i zapewniające większą precyzję pipetowania
  • Poziom gwarancji sterylności SAL 10-6

Serologiczne pipety do dobrego pipetowania wyróżniające się długotrwałą możliwością użytkowania

Plastikowe pipety serologiczne są idealnym rozwiązaniem do wszelkich przeprowadzanych w laboratorium prac związanych z cieczami. Zostały one zaprojektowane z myślą o precyzji i dokładności. A także wygodzie użytkowania. Wszak spędzanie kilku lub kilkunastu godzin dziennie na pipetowaniu może być uciążliwe. Nawet jeśli praca, jaką wykonujesz, jest pracą Twoich marzeń.  Właśnie dlatego, pipety serologiczne z GenoPlast mają ergonomiczny kształt i zapewniają wygodny uchwyt. Dzięki temu gwarantują komfortowe i pewne trzymanie. Chcąc maksymalnie ułatwić pracę laborantom, do swojego asortymentu wprowadziliśmy akcesoria, które są łatwe w obsłudze – umożliwiają szybkie napełnianie i opróżnianie. Zastosowanie wysokiej jakości polistyrenu przy produkcji zapewnia maksymalną przezroczystość. A rosnąca i malejąca podziałka umożliwia szybki odczyt objętości. Dotyczy to zarówno zasysania, jak i dozowania płynów. Ponadto ujemna podziałka zapewnia zwiększoną pojemność objętościową. Jest to gwarancja większej elastyczności w różnych zastosowaniach. Pipety tego rodzaju zaopatrzone są w zatyczkę z filtrem. Oferowane plastikowe pipety serologiczne gwarantują najwyższą jakość i oszczędność kosztów.

Wybierając nasze pipety serologiczne, inwestujesz w jakość i niezawodność. To produkty, które są niezastąpione w codziennej pracy laboratoryjnej. Umożliwiają bowiem precyzyjne i powtarzalne pomiary oraz dawkowanie. Bądź pewny, że Twoje badania będą prowadzone w kontrolowany sposób, a wyniki będą rzetelne i wiarygodne. Postaw na plastikowe pipety serologiczne. Dzięki ich dokładności i niezawodności będziesz mógł skupić się na swoich badaniach, osiągając doskonałe wyniki.

-50%
139,86269,46
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-50%
431,46593,46
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-50%
161,46539,46
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page