Rynienki do pipety wielokanałowej – doskonała jakość w prostym produkcie

Rynienki płuczące to specjalistyczne narzędzia używane w laboratoriach do dokładnego płukania próbek lub układów reakcyjnych. Stanowią niezbędne wyposażenie, wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki. Między innymi, takich jak biologia molekularna, biotechnologia, chemia analityczna i wiele innych. W ofercie sklepu GenoPlast znajdują się rynienki do pipet wielokanałowych. Dostępne propozycje spełniają surowe normy sanitarne i odpowiednie standardy. Są one opatrzone stosownymi atestami. Zapewniają wymaganą sterylność i doskonałe warunki dla procesów badawczych. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na chemikalia. Ich ergonomiczny kształt i wygodne uchwyty umożliwiają precyzyjne oraz kontrolowane płukanie próbek.

Rynienki do pipet wielokanałowych, zwane są również pojemnikami do płukania. Są to naczynia ułatwiające codzienne seryjne pipetowanie, zwłaszcza w przypadku 8 lub 12 pipet kanałowych. Tace do płukania są tak zaprojektowane, że dozowanie i usuwanie odczynników jest niezwykle łatwe i wydajne. Precyzyjny strumień specjalistycznego płynu przyczynia się do skutecznego usunięcia zanieczyszczeń lub pozostałości reagentów, zapewniając tym samym czystość próbek. Wykorzystywanie rynienek minimalizuje więc ryzyko utraty płynu.

Rynienki do pipety wielokanałowej w kilku wersjach

Prezentowane w opisywanej kategorii rynienki płuczące są nie tylko funkcjonalne, ale także higieniczne. Można je łatwo zdezynfekować i utrzymać w czystości, co jest istotne dla zapewnienia bezpiecznych warunków laboratoryjnych. Dodatkowo, ich odpowiednia konstrukcja umożliwia łatwą kontrolę procesu płukania i obserwację próbek. W celu zapewnienia Ci wyboru, w naszym asortymencie znajdziesz rynienki płuczące do pipet wielokanałowych w wersji sterylnej i niesterylnej. Mogą być pakowane pojedynczo lub w większe opakowania zbiorcze. Dzięki temu, ilość zakupionych sztuk możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Niektóre z polecanych rynienek posiadają wygodne podziałki na wewnętrznych ściankach. Pozwalają one oszacować ilość płynu pozostałego w zlewie. W ofercie sklepu znajdują się rynienki, których ściany są przezroczyste lub nieprzezroczyste. Wszystko zależy od tego, czego potrzebuje Klient. Niezależnie jednak, od tego którą wersję wybierzesz, inwestujesz w wysoką jakość, precyzję i wygodę. Dokładne płukanie eliminuje ryzyko zanieczyszczenia, a tym samym zwiększa szanse na uzyskanie wiarygodnych wyników badań.

Rynienki do pipety wielokanałowej i konkretne zastosowanie

Rynienki do pipety wielokanałowej to niezwykle przydatne narzędzia w laboratoriach. Zapewniają one czyste i bezpieczne środowisko pracy podczas manipulacji materiałami wrażliwymi na zanieczyszczenia. Rynienki zostały zaprojektowane z myślą o precyzji, niezawodności i ochronie próbek przed zewnętrznymi czynnikami. Wielokanałowe rynienki do płukania, które prezentujemy w opisywanej kategorii są przeznaczone do pipet wielokanałowych. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego, że posiadają większą liczbę oddzielnych komór. Takie pojemniki na odczynniki są bardzo przydatne. Zwłaszcza gdy kilka odczynników musi być odmierzone jednocześnie tą samą pipetą w tym samym czasie. Podział zbiornika do płukania na kilka kanałów upraszcza i przyspiesza tego prace laboratoryjne. Dzięki temu odmierzanie lub dozowanie jest bardzo wygodne i zgodne z założeniami. Solidna konstrukcja rynienek zapewnia stabilność i trwałość.

Zalety plastikowych rynienek do płukania pipet wielokanałowych

  • Wysoce przejrzyste, odporne na uszkodzenia i łatwe w użyciu pojemniki
  • Występują w formie sterylnej i niesterylnej
  • Nadają się do różnych typów pipet wielokanałowych
  • Posiadają praktyczne podziałki na wewnętrznych ściankach
  • Wykonane z czystego polistyrenu, białe lub kolorowe
  • Posiadają rynienkę zbierającą na dnie, która minimalizuje utratę odczynnika
  • Stabilne dzięki wzmocnionym ściankom bocznym i poszerzonej części dolnej
  • Gwarantowana wysoka niezawodność podczas użytkowania.
-50%
53,46323,46
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-50%
Original price was: 214,92zł.Current price is: 106,92zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page