Probówki reakcyjne wykonane z wysokogatunkowego, nietoksycznego polipropylenu

Gdzie znajdziesz różnorodne i wysokiej jakości produkty polecane do badań, eksperymentów i innych zastosowań w laboratoriach? Profesjonalny sklep GenoPlast zapewnia starannie wykonane akcesoria laboratoryjne wyróżniające się doskonałą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Co z kolei wpływa na wydłużenie czasu użytkowania owych produktów. Jaki sprzęt znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu? Wśród propozycji dostępne są probówki reakcyjne o różnych rozmiarach i pojemnościach. Produkowane z PP o jakości medycznej, dzięki czemu spełniają wszelkie niezbędne normy.

Zalety probówek reakcyjnych – dlaczego warto wybrać te modele dostępne w GenoPlast?

W celu ułatwienia i usprawnienia pracy bardzo często zdarza się, że probówki reakcyjne wyposażane są w matowe pole, które służyć może, chociażby do opisu. Znajduje się ono na wieczku, co sprawia, że nawet po umieszczeniu probówki w pudełku lub w wirówce wiadomo, co się w niej znajduje. Dzięki temu oszczędzasz czas, a Twoja praca staje się wydajniejsza. Choć jest to zaleta, którą z pewnością warto docenić, to jednak mimo wszystko jest to też jedna z licznych korzyści, jakie zyskujesz, wykorzystując probówki reakcyjne dostępne w naszej ofercie.  Budowa tych niewielkich naczyń pozwala bowiem na łatwe i szybkie zamknięcie oraz otwarcie. Warto wspomnieć też o nietypowej, bo płaskiej konstrukcji, która umożliwia precyzyjne dopasowanie. Co to dokładnie oznacza? Między innymi to, że ryzyko parowania próbki w trakcie cyklu termicznego jest niemal wyeliminowane do zera. Ogromną zaletą probówek reakcyjnych jest także jednolita i cienka szerokość ścianek. Umożliwia to precyzyjny transfer ciepła. Wykorzystując probówki reakcyjne dostępne w naszej ofercie, zyskujesz gwarancję precyzyjnych pomiarów i bezpiecznego przechowywania próbek. Zapraszamy, więc do skorzystania z naszej bogatej oferty, gdzie znajdziesz probówki w bardzo korzystnych cenach.

Zastosowanie probówek reakcyjnych – niezbędne akcesorium w każdym laboratorium

Nasze probówki rekreacyjne są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania. Wyposażone w szczelne zamknięcia, gwarantują ochronę przed wyciekami. Dodatkowo niektóre z polecanych probówek posiadają oznaczenia objętościowe, które ułatwiają precyzyjne dozowanie i pomiar. Probówki reakcyjne znajdujące się w asortymencie sklepu internetowego GenoPlast wykonane zostały
z przeźroczystego polipropylenu, co umożliwia łatwe monitorowanie zawartości. A także obserwację reakcji chemicznych. Materiał z którego wykonano probówki umożliwia prawidłowe zbieranie komórek przy zachowaniu optymalnych warunków niezbędnych do wykonywania tego typu czynności. Sterylne probówki reakcyjne sprawdzają się także przy oddzielaniu biomakromolekuł poprzez wirowanie.

Szeroki wybór probówek reakcyjnych spełniających wszelkie konieczne normy

Każdy produkt, który oferujemy swoim klientom został starannie wyselekcjonowany i spełnia najwyższe standardy jakości. W asortymencie znajdują się probówki rekreacyjne od renomowanych producentów, co daje pewność względem ich niezawodności i dokładności. Ich obecność jest wręcz niezbędna w branży biochemii oraz w pokrewnych dziedzinach. Dlatego dbamy o to, aby polecane przez nas akcesoria spełniały wszelkie niezbędne parametry. Najwyższej klasy probówki reakcyjne z PP cechuje bardzo dobra ochrona przed zanieczyszczeniami krzyżowymi. Temperatura, w której probówki mogą być wykorzystywane, wynosi 121 stopni Celsjusza. Dostępne w GenoPlast probówki reakcyjne ułatwiają pracę. Mogą być wykorzystywane w laboratoriach i klinikach leczenia niepłodności – sprawdzają się przy diagnostyce In Vitro. Są bowiem zgodne z Rozporządzeniem 2017/746.

Wraz z szerokim wyborem probówek rekreacyjnych, zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i szybką dostawę. Nasz zespół ekspercki służy pomocą w doborze odpowiednich probówek do Twoich potrzeb i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Wierzymy w jakość, niezawodność i innowacyjność naszych produktów, które mają na celu ułatwienie Twojej pracy w laboratorium. Dlatego właśnie z pełną odpowiedzialnością zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

-60%
Original price was: 376,92zł.Current price is: 150,77zł.
Wybierz opcje
-60%
Original price was: 398,52zł.Current price is: 159,41zł.
Wybierz opcje
-60%
-50%
Original price was: 279,72zł.Current price is: 139,86zł.
Wybierz opcje
-72%
-60%