Wymiany i zwroty

Jako firma Genoplast cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. W razie potrzeby jesteśmy gotowi do podjęcia działań związanych z wymianą lub zwrotem produktów, chcielibyśmy, aby nasi klienci byli świadomi zasad obowiązujących w tym zakresie.

W przypadku, gdy zakupione produkty nie spełniają oczekiwań klienta lub wymagają wymiany, istnieje możliwość ich zwrotu lub wymiany na inny produkt. Wymiana lub zwrot produktu jest jednak możliwy tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po uprzednim potwierdzeniu możliwości przez nasz Dział Reklamacii.

W przypadku takich sytuacji wymiana lub zwrot zakupionego towaru będzie możliwy tylko wtedy, gdy produkt będzie w oryginalnie zamkniętym, nienaruszonym opakowaniu, zawierającym kompletny produkt, bez śladów użytkowania. Ponadto, produkt musi być przesłany w bezpiecznym opakowaniu transportowym. Zastrzegamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towarów spowodowane niewłaściwym opakowaniem i oznakowaniem przesyłki.

W przypadku uzasadnionej reklamacji – towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu. Informacja dotycząca o sposobie rozpatrzenia reklamacji zostanie państwu przekazana w terminie do 14 dni od momentu w którym przesyłka trafi do naszego sklepu. Wszystkie informacje o realizacji reklamacji na bieżąco przekazywane są do Klienta.

Zespół Genoplast.com