Wybieraj dostępne w ofercie naszego sklepu pojemniki do hodowli muszki owocówki – drosophila to jedna z kategorii, którą chcemy zaprezentować

Serdecznie zapraszamy do znajdującej się w naszym sklepie internetowym opisywanej kategorii produktowej. Została ona poświęcona akcesoriom niezbędnym do hodowli muszki owocówki. Znajdziesz w niej pojemniki, które przydadzą się w pracy z hodowlą. Na rynku dostępne są pudełka, pojemniki na pokarm oraz specjalne pojemniki przeznaczone do rozmnażania. Wśród produktów znajdziesz również pojemniki przeznaczone do segregacji genetycznej. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzanie eksperymentów z krzyżowaniem muchówek oraz analizą dziedziczenia cech. Drosophila melanogaster to mały owad powszechnie nazywany muszką owocową. Wykorzystywany jest najczęściej do badań w dziedzinie genetyki, biologii rozwoju, neurobiologii i wielu innych dziedzin naukowych. Są to niezwykle ruchliwe, wyjątkowo małe owady, których hodowla nie przysparza problemów.

Pojemniki do hodowli muszki owocówki – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Polecane przez nas produkty związane z hodowlą muszek owocówek są starannie zaprojektowane. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wybierając nasze produkty, zapewniamy Ci optymalne warunki hodowlane. Co więcej, gwarantujemy też wysoką jakość materiałów, trwałość i łatwość użytkowania. Są to czynniki, które mają ogromny wpływ na powodzenie eksperymentów. Dlatego staramy się, aby produkty dostępne w naszym asortymencie spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających laborantów. Dbając jednocześnie o Twój budżet, oferujemy akcesoria laboratoryjne w bardzo korzystnych cenach. Doskonały stosunek jakości do poniesionych przez Ciebie kosztów jest aspektem, dla którego nasze produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, ze również Ty je wypróbujesz.

Dlaczego muszki owocowki wykorzystuje się w badaniach laboratoryjnych?

Drosophila melanogaster jest niezwykle przydatna w badaniach naukowych. Wpływ na to ma przede wszystkim krótki cykl rozwojowy, łatwość hodowli i duża liczba potomstwa, a także dobrze poznane mechanizmy genetyczne. Muchówki owocówki są wykorzystywane do badania różnych procesów biologicznych. Między innymi takich jak dziedziczenie genetyczne, rozwój zarodkowy, neurobiologia, starzenie się i wiele innych. Wykorzystanie drosophila jako modelu organizmu pozwala na lepsze zrozumienie podstawowych procesów biologicznych. Ma to wszak istotne znaczenie dla rozwoju medycyny, biotechnologii i innych dziedzin naukowych. Drosophila stanowi cenne narzędzie badawcze. Umożliwia odkrywanie nowych informacji i prowadzenie innowacyjnych eksperymentów. Będziesz zadowolony korzystając z produktów dostępnych w naszym asortymencie.

Wybieraj pojemniki i akcesoria znajdujące się w GenoPlast – hodowla muszek owocówek jeszcze nigdy nie była tak prosta

Interesujesz się badaniami z wykorzystaniem drosophila? A może planujesz przeprowadzić eksperymenty właśnie z muchówką? Opisywana przez nas kategoria produktowa dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i materiałów. Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości produktów, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w badaniach z tego rodzaju owadami. Dlatego zapraszamy do odkrywania fascynującego świata muchówek owocowych i wykorzystywania potencjału, jaki niosą dla badań naukowych. Nasze produkty zapewnią Ci niezbędne narzędzia do przeprowadzenia precyzyjnych i powtarzalnych eksperymentów z drosophila.

GenoPlast – kompleksowe usługi i najlepsza jakość oferowanych produktów

Oprócz tego, ze dbamy o doskonałą jakość akcesoriów laboratoryjnych, które polecamy musisz pamiętać, że dbamy też o konkurencyjne ceny i Twoje zadowolenie. W ramach świadczenia kompleksowych usług oferujemy też szybka realizację zamówienia. Wiemy, że nie zawsze możesz pozwolić sobie na przestoje w pracy. Dlatego przesyłki wysyłamy najszybciej, jak to jest możliwe. Oferujemy też profesjonalną obsługę. Zachęcamy do kontaktu. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

-20%

Butelki, fiolki i korki do hodowli muszki owocówki Drosophila

Fiolki do hodowli muszki owocówki Drosophila

491,02638,62
Wybierz opcje