Probówki do RT-qPCR i PCR – niezbędne akcesoria o szerokich możliwościach zastosowania

Laboratoria i placówki naukowe to miejsca, które powinny być wyposażone w najlepsze urządzenia. Jednak nie tylko duży sprzęt ma znaczenie. O dziwo, liczą się również wszelkiego rodzaju akcesoria, które wspomagają wykonywanie badań. Jednym z tego typu produktów są probówki. Te niewielkich rozmiarów pojemniczki służą do przeprowadzania reakcji chemicznych z wykorzystaniem stosunkowo małych ilości substancji. Probówki wykorzystywane są również do przechowywania ciekłych oraz stałych substancji chemicznych. A to i tak jeszcze nie wszystko. Dzięki ich wyjątkowym właściwościom można w nich również mieszać i ogrzewać znajdujące się wewnątrz pobrane próbki. Pośród szerokiego grona probówek dostępnych na rynku i w ofercie sklepu GenoPlast znajdziesz np. probówki do RT-qPCR oraz probówki do PCR.

Nasze probówki do RT-qPCR i PCR to niezbędne narzędzia dla profesjonalistów pracujących w laboratoriach, którzy zajmują się m.in. analizą ekspresji genów i identyfikacją patogenów, a także badaniem zmian ilościowych w ekspresji genów. Nasze probówki są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję uzyskiwanych wyników. Jednocześnie maksymalnie ułatwiając pracę laboratoryjną.

Najważniejsze cechy probówek do RT-qPCR i PCR

Każda probówka do RT-qPCR oraz probówka do PCR, którą znajdziesz w naszym asortymencie, została starannie wyprodukowana. Użyto do tego wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są odporne na wysokie temperatury. Co więcej, ten wysokogatunkowy materiał nie reaguje z chemicznymi składnikami próbek. Dzięki temu masz pewność, że próbki są bezpieczne i nie zostaną zanieczyszczone podczas procesu badawczego. A to jeszcze nie koniec zalet probówek, które prezentujemy. Są to naczynia odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

Probówki do RT-qPCR oraz PCR od GenoPlast – jakość w korzystnej cenie

Oferujemy szeroki wybór probówek do RT-qPCR i probówek do PCR. Pojemniki te różnią się od siebie nie tylko pojemnością, ale również wygodą użytkowania. Probówki dostępne są w różnych rozmiarach. Co pozwala sprostać indywidualnym potrzebom przeprowadzanych badań. Jak już wspomnieliśmy, probówki mogą się też różnić od siebie rodzajem zamknięcia. Możesz wybrać probówki z nakrętkami, korkami lub specjalnymi pokrywami, które zapewniają szczelność i minimalizują ryzyko kontaminacji.

Nasze probówki do PCR i RT-qPCR są zaprojektowane z myślą o maksymalnej efektywności i precyzji. Mają specjalne właściwości optyczne, które minimalizują straty światła i zapewniają optymalną emisję fluorescencji. Przekłada się to, chociażby na dokładność pomiarów. Dodatkowo warto jeszcze wspomnieć o tym, że nasze probówki są wygodne w użytkowaniu i łatwe w obsłudze, co przyspiesza wykonywane prace.

Wysokiej jakości probówki do PCR i RT-qPCR i profesjonalna obsługa – dbamy o kompleksowość oferowanych usług

Skąd bierze się wysoka jakość oferowanych przez nas probówek do RT-qPCR i probówek do PCR? Między innymi z regularnie przeprowadzanych, niezwykle rygorystyczne testów jakości. Przeprowadzane są one po to, aby zapewnić Ci niezawodność w użytkowaniu probówek i powtarzalność wyników. Polecane przez nas produkty są kompatybilne z większością popularnych urządzeń i systemów RT-qPCR i systemów PCR. Dzięki temu integracja z istniejącym sprzętem laboratoryjnym powinna być o wiele mniej kłopotliwa.

Wybierając nasze probówki do PCR i RT-qPCR, otrzymujesz nie tylko produkty najwyższej jakości. Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz również wsparcie doświadczonego zespołu, który jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci profesjonalne doradztwo. Daj sobie i swoim badaniom przewagę, wybierając nasze probówki do PCR lub probówki do RT-qPCR – niezawodne narzędzia, które pomogą w osiągnięciu doskonałych wyników w Twojej pracy naukowej. Jesteśmy pewni, że będziesz również zachwycony cenami, jakie możemy Ci zaoferować i szybką realizacją zamówienia. Jak już wspominaliśmy, zawsze dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom – nawet tym najbardziej wymagającym, najwyższy poziom obsługi i najwyższą jakość produktów.

-60%
Original price was: 376,92zł.Current price is: 150,77zł.
Wybierz opcje
-60%
Original price was: 398,52zł.Current price is: 159,41zł.
Wybierz opcje
-60%
-50%
Original price was: 279,72zł.Current price is: 139,86zł.
Wybierz opcje
-72%
-60%